Wystąpienie gości specjalnych Mirelli i Marcina Kępczyńskich, prowadzących program "Para w remont" na antenie HGTV, będzie jedną z atrakcji podczas najbliższego Studia Dobrych Rozwiązań w Warszawie. Fot. Piotr Waniorek

Wystąpienie gości specjalnych Mirelli i Marcina Kępczyńskich, prowadzących program "Para w remont" na antenie HGTV, będzie jedną z atrakcji podczas najbliższego Studia Dobrych Rozwiązań w Warszawie. Fot. Piotr Waniorek

  • Autor: Redakcja
  • 20 maj 2019 08:06 (aktualizacja: 21 maj 2019 10:39)

Para w remont - goście specjalni na SDR w Warszawie

Wystąpienie gości specjalnych Mirelli i Marcina Kępczyńskich, prowadzących program "Para w remont" na antenie HGTV, będzie jedną z atrakcji podczas najbliższego Studia Dobrych Rozwiązań w Warszawie. Czekamy na Was 5 czerwca!

Mirella Firchał-Kępczyńska, Marcin Kępczyński to małżeństwo, rodzice trójki dzieci i zawodowy duet. Mirella od 2007 roku jest inżynierem architektury wnętrz. Od dwunastu lat zajmuje się aranżowaniem różnych przestrzeni, zarówno prywatnych jak i komercyjnych.

Marcin jest z zawodu menedżerem, przez kilka lat pracował jako szef wielobranżowego biura projektów, odpowiadał za projekty dużych budynków użyteczności publicznej, a nawet obiektów wojskowych. W swojej karierze zajmował się także marketingiem, przez kilka lat zarządzał agencją reklamową, a w ostatnich latach był szefem sprzedaży i marketingu w firmie produkującej materiały budowlane.

Po wystąpieniu syndromu wypalenia zawodowego Marcin postanowił dołączyć do żony i wspólnie zbudować firmę, w której Mirella zajmuje się przede wszystkim projektowaniem, a Marcin wdrażaniem tych projektów w życie. Teraz z powodzeniem uzupełniają się nie tylko w życiu prywatnym, ale też zawodowym.

Już 5 czerwca Studio Dobrych Rozwiązań zagości w Warszawie. Na wszystkich architektów ze stolicy czekać będzie solidna porcja wiedzy o aktualnych trendach i nowoczesnych technologiach, ciekawe dyskusje z udziałem ekspertów, możliwość nawiązania nowych kontaktów, a także spotkanie z gośćmi specjalnymi.

Architekci i projektanci wnętrz w województwa mazowieckiego, zainteresowani wzbogaceniem wiedzy o najnowszych produktach oraz podniesieniem swoich zawodowych kwalifikacji już dziś mogą zarejestrować się na spotkanie w Warszawie, 5 czerwca!

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ NA SPOTKANIE<<< 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ