Uchwyty do mebli dziecięcych. Fot. GTV

Uchwyty do mebli dziecięcych. Fot. GTV

  • Autor: GTV
  • 17 maj 2019 09:49 (aktualizacja: 17 maj 2019 15:52)

Pomysł na bajkową przestrzeń dla dziecka - wybierz kolorowe uchwyty i gałki do mebli!

Piękne meble czy tapety z bohaterami ulubionej kreskówki potrafią zachwycić czasami mniej niż detal – drobny, często niezauważalny dla osoby dorosłej, ale widoczny z perspektywy małego odkrywcy. Niestandardowe uchwyty i gałki dodają charakteru, umiejętnie wpisują się w bajkową aranżację, wywołują uśmiech na twarzy dziecka.

Takie uchwyty posiadają również magiczną moc – potrafią dać drugie życie przedmiotowi, który zdążył się znudzić. Dziś szukamy zaczarowanych sposobów na nowe otwarcie dla komód i szuflad z marką GTV.

Z pomysłem, ale bezpiecznie

Każdy rodzic chce, aby pokój dziecka był wyjątkowy i oryginalny. Przestrzeń, w której dziecko każdego dnia uczy się czegoś nowego, musi być jednak funkcjonalna. Maluch, zwłaszcza na początku swojej przygody, jest ciekawy świata i zapewne nie będzie przestrzegał zasad związanych z bezpiecznym użytkowaniem sprzętów, trzeba więc zadbać o solidne rozwiązania.

Na pierwszy plan wysuwa się więc jakość materiału, z którego wykonane są zarówno meble, jak i uchwyty i gałki. Metalowe, ceramiczne czy drewniane warianty warto zastąpić gumowymi. Tego rodzaju alternatywy są wysoce wytrzymałe i będą bezpieczne w eksploatacji.

To, co księżniczki lubią najbardziej

Aranżacje w dziewczęcych pokojach to zazwyczaj królestwo pełne pastelowych barw, które tworzą harmonijną atmosferę. Uniwersalnym rozwiązaniem w tym wypadku będą białe komody i szafki, którym dziewczęcego charakteru dodadzą niebanalne uchwyty dopasowane wyglądem do wieku oraz zainteresowań dziecka. Mebel posłuży dzięki nim przez kolejne lata i dopasuje się do trendów oraz wymagań użytkowniczki. Na początku przygody z wymarzonym pokojem mogą to być jednorożce lub obłoki. Następnie bajkowe figurki zmienią się na przykład w gwiazdki, korony, serduszka czy flamingi, które nadadzą pomieszczeniu bardziej „dorosłego” wystroju. W ten sposób pokój będzie rósł razem z pociechą!

Konstruktor czy przyszły piłkarz?

Pokój chłopca to z kolei nie miejsce dla słodkich akcentów. Najczęściej to aranżacje bazujące na zieleni, szarości, błękicie, a niekiedy nawet czerwieni. Cały wystrój świetnie dopełnią więc tonalnie dopasowane uchwyty w kształcie klocków z oferty GTV. To rozwiązanie, które powinno zainteresować każdego małego konstruktora, który uwielbia kreatywną zabawę i bez przerwy tworzy nowe budowle. GTV ma również świetną propozycję dla małych fanów potyczek na piłkarskiej murawie – gałki w formie piłki. Dzięki temu wystrój w pełni odda wszystko to, co aktualnie fascynuje małego lokatora.

GTV Poland Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Przejazdowa 21, 05-800 Pruszków

tel. (22) 444-75-00; fax (22)444-75-01

e-mail: info@gtv.com.pl

www.gtv.com.pl