.

.

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 20 sty 2017 09:41 (aktualizacja: 20 sty 2017 09:44)

Ponad 200 wystawców zaprezentuje się na "4 Design Days"!

Firmy z branży wyposażenia wnętrz, meblowej, łazienkowej, budowlanej tworzą bogatą listę wystawców, których stoiska będzie można odwiedzić podczas "4 Design Days". Podczas tegorocznej edycji wydarzenia swoje produkty i rozwiązania zaprezentuje aż 200 firm!

Od podłogi przez meble kuchenne i łazienkowe po lakierowane szkło oraz inne elementy wyposażenia wnętrz - to wszystko będzie można zobaczyć na stoiskach producentów w trakcie 4 Design Days. W jednym miejscu mamy kompleksowo przekrój praktycznie całej branży.

"4 Design Days" odbędzie się w dniach 16-19 lutego 2017 roku. Ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się na 4DD w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie.

Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.

CZYTAJ WIĘCEJ: 4 Design Days

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ