Fot. Noti

Fot. Noti

  • Autor: mg
  • 16 maj 2017 10:48 (aktualizacja: 16 maj 2017 11:24)

Premiera nowego wzornika tkanin firmy Noti

Firma Noti wprowadziła zmiany tkanin w segmencie produktów przeznaczonych do aranżacji przestrzeni domowych. Do wzornika tego producenta zostało wprowadzonych dziewięć nowych rodzajów tkanin, z czego sześć w grupach cenowych A i B, dwie z apreturą ochronną i jedna z możliwością łatwego czyszczenia.

Najbardziej luksusowe nowości w grupie tkanin domowych to bawełniany welur "Harald" oraz gładka, surowa, delikatnie woskowana skóra "Silk". Naturalnym, skandynawskim akcentem jest niebarwiona wełna "Molly", która zachowała oryginalne, beżowe kolory, a jej faktura jest pochodną mieszanki przędzy norweskiej i nowozelandzkiej. Z myślą o wielbicielach stylu retro do oferty Noti została wprowadzona tkanina "Intro", a drobnych plecionek - "Khaki" i "Optimus". Z grubszych plecionek nadal dostępne są "Raw" i "Coda".

Do eleganckiego, garniturowego "Remixa" i "Umami" w segmencie kontraktowym dołączył poliestrowy "Benton" w odcieniach szarości oraz zawierający wzory brązowo-szarych krat. Tak modne obecnie melanże klienci mogą wybierać spośród "Manixa" i pluszu "Sigma". Oprócz weluru "Harald", w grupie cenowej E dostępny jest welur "Vel" w grupie A, z apreturą ochronną.

Dodatkowo poszerzona została gama kolorystyczna "filcopodobnej tkaniny" "Agava" oraz skóry naturalnej "Samoa", która występuje we wzorniku obok skóry "Prescott". Obecny wybór tkanin oferowanych przez firmę Noti został powiększony także dzięki książce "Duran" z kilkudziesięcioma tkaninami w kolorach ziemi i szarościach.

Zmiany w ofercie tkanin zostały podyktowane chęcią dopasowania nowości produktowych firmy Noti do aktualnych trendów wnętrzarskich i potrzeb klientów.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ