Showroom Euforma w Bydgoszczy

Showroom Euforma w Bydgoszczy

  • Autor: bm
  • 05 cze 2017 11:19 (aktualizacja: 05 cze 2017 13:07)

Prezentacja nowości i spotkanie w showroomie Euforma

Salony Euforma w Warszawie i w Bydgoszczy to nie tylko punkty sprzedaży mebli i produktów do aranżacji wnętrz, ale także miejsca spotkań. Już 7 czerwca, właśnie w Bydgoszczy, swoje nowości zaprezentują architektom marki: Aquaform Lighting i Swarzędz Home.

Euforma od początku swojego istnienia stawia na współpracę z architektami. W showroomach pracują doświadczeni eksperci, którzy pomagają przy realizacji najtrudniejszych projektów, jak również podpowiadają rozwiązania od najlepszych polskich producentów. Dzięki takiej współpracy udało się zrealizować wiele projektów prywatnych i komercyjnych.

Duża, otwarta przestrzeń salonów, poza tym, że ułatwia ekspozycję produktów, to również daję możliwość organizowania spotkań. Pojawienie się kolejnych nowości w ofercie Euformy to idealny impuls do zorganizowania takiego wydarzenia. W czerwcu swoje premierowe kolekcje zaprezentują dwie, polskie marki: Aquaform Lighting oraz Swarzędz Home.

Wprowadzenie marki Aquaform Lighting do Euformy to przede wszystkim istotne uzupełnienie oferty oświetleniowej. Jest to wiodący polski producent oświetlenia, który funkcjonuje na rynku od ponad dwudziestu lat. Produkuje nowoczesne oświetlenie architektoniczne, jak również lampy dekoracyjne. Zaawansowanie technologiczne fabryki, własna lakiernia, współpraca z projektantami, doświadczenie zdobyte na wielu realizacjach, pozwalają na różnorodne wykończenie elementów lamp zgodnie z potrzebami płynącymi z rynku.

Drugą gwiazdą wieczoru będzie Swarzędz Home. Tradycja marki sięga początków XX wieku, ale Swarzędz Home myśli o przyszłości i jest otwarty na nowe pomysły oraz trendy. Tworzy meble o ponadczasowym pięknie i najwyższej jakości. Inspiracją są tradycyjne i naturalne materiały - drewno, skóra, kamień - które wymagają kunsztu i starannej, ręcznej obróbki. Potwierdzeniem tego jest najnowsza kolekcja Skey, zaprojektowana przez Jacka Mikołajczaka. Projekt Skey to efekt połączenia tradycyjnych technik produkcyjnych i doskonałych, naturalnych materiałów z innowacyjną, minimalistyczną formą i funkcjonalnością. Dzięki temu powstały unikatowe meble o poduszkach i siedziskach w kształcie ravioli, na trapezowo ściętych, drewnianych nogach. W skład kolekcji wchodzi taboret, hoker, regał, łóżko, wieszak oraz sofa.

Te i wiele innych nowości będzie można zobaczyć już 7/06/2017 o godzinie 18.00 w showroomie Euforma w Bydgoszczy (ul. Kościuszki 27, wejście od ul. Chocimskiej).

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ