Prezentacja nowej koncepcji mebli kuchennych podczas SieMatic Forum 2018. Fot. SieMatic

Prezentacja nowej koncepcji mebli kuchennych podczas SieMatic Forum 2018. Fot. SieMatic

  • Autor: mg
  • 23 paź 2018 09:59 (aktualizacja: 24 paź 2018 13:05)

Projektanci SieMatic przygotowali nową koncepcję mebli kuchennych

Projektanci marki SieMatic przygotowali nową koncepcję mebli kuchennych - New Handle-Free SieMatic. Po raz pierwszy została ona zaprezentowana w Löhne podczas SieMatic Forum, które odbyło się w dniach 15-20 września br.

Koncepcja New Handle-Free SieMatic umożliwia dobór różnorodnych zestawień materiałów, faktur i kolorów, przy czym każdy projekt ma wkomponowany system oświetleniowy. Dzięki niemu koncept zyskuje efekt trójwymiarowości i lekkości.

Innowacyjność koncepcji polega przede wszystkim na zastosowaniu indywidualnie kontrolowanego systemu oświetlenia biegnącego wertykalnie i horyzontalnie. Światło po raz pierwszy pojawia się też w przestrzeniach między blatem a frontami. Dzięki tym rozwiązaniom kuchnia przypomina swym wyglądem biżuteryjną gablotę.

Koncepcja New Handle-Free SieMatic zaprezentowana została po raz pierwszy podczas SieMatic Forum w dniach 15-20 września tego roku, w Löhne. Do sprzedaży trafi w 2019 roku, kiedy to firma SieMatic będzie świętować 90-lecie swojego istnienia. Warto przypomnieć, że marka SieMatic już w 1960 roku wprowadziła innowację na rynku mebli kuchennych w postaci kuchni bezuchwytowych.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ