Projekt Massive Design. Fot. Szymon Polański

Projekt Massive Design. Fot. Szymon Polański

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 marz 2019 11:49

Przyjazne miejsce pracy - zobacz nową realizację Massive Design!

Ergonomiczne i stylowe meble, inteligentne rozwiązania i komfort akustyczny złożyły się na przestrzeń przyjazną pracownikom i sprzyjającą efektywnej pracy. Tak wygląda nowa siedziba firmy z branży FMCG, zaprojektowana przez Massive Design.

Po otwarciu w 2008 r., to warszawskie biuro okrzyknięto jednym z bardziej kreatywnych biur w Polsce. Doceniono zielone rozwiązania i wydzielenie w przestrzeni miejsc do pracy zespołowej i spotkań ad hoc. Po 10 latach funkcjonowania, mimo wyprzedzenia trendu dotyczącego warunków i sposobu pracy, znany producent z branży FMCG zaprosił Massive Design do zaprojektowania nowej wersji istniejącej przestrzeni biurowej oraz jej dalszej ekspansji.

Całość aranżacji miała być zgodna z założeniami znanymi z poprzedniej realizacji: powinna być zbalansowana pod kątem intensywności barw i kształtów, a użyte materiały wykończeniowe powinny być naturalne i przyjazne dla użytkowników.

W warstwie funkcjonalnej założono stworzenie dwóch stref: dużej i dostępnej również dla gości z zewnątrz strefy recepcyjno-konferencyjnej, jak również części dedykowanej pracownikom wewnętrznym. Ta pierwsza, prócz oczywistych funkcji posiada również wydzielony obszar do pracy cichej oraz wielofunkcyjną przestrzeń zdolną pomieścić w razie potrzeby wszystkich pracowników biura. Ta druga z założenia miała być zupełnie innym biurem niż to stworzone 10 lat temu, ale opierającym się o rozwinięte zasady funkcjonowania przyjazne pracownikom.

CZYTAJ WIĘCEJ NA: Propertydesign.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ