Projekt Piotr Kuchciński dla firmy Noti. Fot. Noti/Everspace

Projekt Piotr Kuchciński dla firmy Noti. Fot. Noti/Everspace

  • Autor: bm
  • 11 sty 2018 11:10 (aktualizacja: 16 sty 2018 16:21)

Pufy i nietypowe siedziska - przegląd oferty polskich firm

Meble do siedzenia o nietypowych kształtach, pufy, tapicerowane "kostki" itp. doskonale sprawdzają się zarówno w mieszkaniach, jak i wnętrzach użyteczności publicznej. Pełnią tam rolę nie tylko siedziska, ale często również ozdoby - elementu wprowadzającego do wnętrza relaksujący, nieformalny klimat.

Puf to siedzisko, które idealnie sprawdzi się w nowoczesnych przestrzeniach mieszkalnych, ale też spełni swoją rolę w miejscach użyteczności publicznej, takich, jak: showroomy, hotele, poczekalnie, czy biura. Oryginalne wzornictwo i topowe nazwiska projektantów sprawiają, że puf odgrywa obecnie znaczącą rolę we wnętrzach, w których się pojawia. Może być tradycyjnym miejscem do spoczynku, siedziskiem, ale bywa, że traktujemy go jak podnóżek, czy nawet stolik kawowy. Puf jako niezastąpiony dodatek do sofy i fotela jest uzupełnieniem wielu kolekcji. To swoista "kropka nad i” każdego wnętrza. Obecna, szeroka oferta pufów sprawia, że użytkownik może się nimi bawić – powtarzalność modułów pozwala na tworzenie rozmaitych układów.

Współczesne biura charakteryzują się tym, że oprócz tradycyjnych sal konferencyjnych, wykorzystują przestrzeń mniej oficjalnie. Swobodny kontakt wśród pracowników, integracja i wspólne spędzanie przerw w pracy – wszystkie te czynniki mają pozytywny wpływ na działania zespołu! Miejsca chilloutu znakomicie zaaranżujemy siedziskami typu puf. Dzięki nim układać możemy dowolne konfiguracje, oczywiście – w zależności od potrzeb i ilości metrów kwadratowych. Wybór jest ogromny. Producenci prześcigają się w pomysłach. Puf znajdziemy w ofercie takich marek jak: Noti, MDD, Bejot, Vank, czy Profim. Wszystkie produkty dostępne są w Everspace.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ