Rodzina krzeseł z serii Collection S firmy Kinnarps otrzymała Red Dot Design Award 2017. Fot. Kinnarps

Rodzina krzeseł z serii Collection S firmy Kinnarps otrzymała Red Dot Design Award 2017. Fot. Kinnarps

  • Autor: mg
  • 13 kwi 2017 13:45 (aktualizacja: 13 kwi 2017 14:48)

"Red Dot" przyznany krzesłu biurowemu marki MartinStoll

Rodzina krzeseł z serii "Collection S" firmy Kinnarps otrzymała "Red Dot Design Award 2017" – jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa. W jej skład wchodzą krzesła zadaniowe, fotele i krzesła konferencyjne. Autorami projektu są Michael Lammel i Markus Heller z pracowni NOA Intelligent Design.

Jesteśmy zachwyceni i bardzo zadowoleni, że seria "Collection S" została wybrana przez szanowne jury i postrzegamy to jako wielkie uznanie dla naszej pracy designerskiej – mówi Elizabeth Slunge, dyrektor ds. zasięgu globalnego i komunikacji w Kinnarps. "Collection S" jest najwyższej klasy rodziną krzeseł od MartinStoll, naszej marki premium, oferującej godne zaufana rozwiązania dla środowisk kierowniczych.

Rodzina krzeseł "Collection S" obejmuje krzesła zadaniowe, fotele i krzesła konferencyjne, które posiadają różnorodne cechy funkcjonalne i charakteryzują się wysoką jakością i wspólną stylistyką designu. Rodzinę krzeseł cechują przemyślane materiały i kunszt wykonania, które doskonale odpowiadają potrzebom środowisk kierowniczych.

Wyzwaniem przy projektowaniu nowej serii "Collection S" było połączenie wymagań stawianych przez funkcjonowanie nowoczesnego biura na poziomie kierowniczym z doświadczeniem wysokiej jakości kunsztu stanowiącego podstawę dziedzictwa MartinStoll. Dynamiczne, zakrzywione oparcie i mocno zaznaczone linie podłokietników stanowią przełożenie tej idei na unikatowy wygląd – wyjaśniają projektanci z NOA Intelligent Design, Michael Lammel i Markus Heller.

Seria "Collection S" została wprowadzona na rynek na początku roku i jest obecnie dostępna w salonach Kinnarps na całym świecie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ