Balance, Vox

Balance, Vox

  • Autor: bm
  • 14 marz 2017 12:09 (aktualizacja: 17 marz 2017 12:40)

Regały na książki - lekkie, ażurowe propozycje polskie i zagraniczne

Lekkość i mobilność to coraz bardziej pożądane przez klientów cechy mebli przeznaczonych do strefy dziennej mieszkania. W cenie jest przestrzeń, stąd nacisk na takie umeblowanie, które nie przytłoczy wnętrza, a jednocześnie zwiększy jego funkcjonalność i podkreśli klimat.

Regały na książki lub bibeloty to jeden z tych elementów wnętrza, które nie tylko pozwalają utrzymać w porządku przydatne drobiazgi, ale także mogą być efektowną ozdobą. Wśród propozycji producentów i dystrybutorów mebli można znaleźć produkty wykonane z różnych materiałów - zarówno z litego drewna, jak i płyt drewnopochodnych, szkła, metalu czy różnego rodzaju tworzyw. Zazwyczaj łatwo je dopasować do stylistyki całego wnętrza, wiele z nich również umożliwia częste zmiany wystroju wnętrza, bywają bowiem lekkie i mobilne. Ażurowe regały można wykorzystać jako ścianki działowe, dzielące pomieszczenie na strefy funkcjonalne. Nie brakuje także propozycji regałów modułowych, które można dowolnie komponować, w zależności od potrzeb i upodobań.

Wśród propozycji, które można obejrzeć w naszej fotogalerii są regały o różnych formach i kształtach, część z nich to elementy całych kolekcji do aranżacji salonów, a część - samodzielne, wolno stojące meble, które sprawdzą się szczególnie w niewielkich wnętrzach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ