Restauracja Śródmieście w Bydgoszczy. Fot. Marta Pawłowska

Restauracja Śródmieście w Bydgoszczy. Fot. Marta Pawłowska

  • Autor: bm
  • 09 marz 2017 15:19 (aktualizacja: 10 marz 2017 08:31)

Restauracja w Bydgoszczy z polskimi meblami i designem

Krzesła marki Paged i inne elementy wystroju wnętrza, autorstwa polskich marek, znalazły się w nowej bydgoskiej restauracji Śródmieście. Głównym założeniem projektu Doroty Gąsiorowskiej i Doroty Wójcik było stworzenie miejsca „miłego dla oka”, gdzie wystrój będzie tłem dla prostej kuchni.

Dwie architektki z Pracowni Aranżacji Wnętrz IN LOFT - Dorota Gąsiorowska oraz Dorota Wójcik, stanęły przed niemałym wyzwaniem. Miały zaprojektować miejsce, które będzie idealne na spotkanie zarówno grupy przyjaciół, jak i np. spotkanie biznesowe. Spory udział w projekcie miała również marka LOFTDecora, która przygotowała unikatowe projekty mebli. Udało się stworzyć wnętrze przytulne, z elementami stylu loftowego, wypełnione najlepszym polskim designem.

Dużą rolę odegrał tu showroom Euforma, który nie tylko dostarczył wybrane meble, jak np. krzesła marki Paged, ale również doradził przy wyborze stołów. Tutaj warunkiem była jakości wykonania oraz trwałości, biorąc pod uwagę przeznaczenie mebli. Idealnym uzupełnieniem do krzeseł okazały się stoły od LoftDecora. Dodatkowo projektanci marki LOFTDecora dzięki ścisłej współpracy z Inwestorem, zaprojektowali i wykonali oryginalny regał na wina. Dzięki czemu wyeksponowano kolekcję win, dając również możliwość Klientowi restauracji, aby zapoznał się z ofertą trunków. 

Z pozoru wnętrze restauracji wydaje się surowe, jednak oświetlenie sączące się po ceglanych ścianach oraz naturalnym drewnie na blatach stołów, wprowadza ciepło do wnętrza. Mozaika na podłodze, sprowadzana specjalnie z Hiszpanii dodaje elegancji. Inwestorowi na tyle spodobała się koncepcja drewnianego regału, że wykończenie barów oraz mniejsze regały również powierzył marce LOFTDecora – od projektu, po realizację.

Projekt: In Loft Pracownia Aranżacji Wnętrz, Dorota Gąsiorowska i Dorota Wójcik, www.inloft.pl

Meble: Euforma

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ