Studio Forma 96 we Wrocławiu. Fot. Studio Forma 96

Studio Forma 96 we Wrocławiu. Fot. Studio Forma 96

  • Autor: mg
  • 16 paź 2018 13:06 (aktualizacja: 18 paź 2018 09:59)

Rewitalizacja wrocławskiego Studia Forma 96

Wrocławska siedziba Studia Forma 96 przeszła niedawno rewitalizację. Wyposażenie salonu wzbogacono o dodatkowe kolekcje marki Poliform i Flexform. Pojawiły się też nowe propozycje mebli outdoorowych firmy Dedon.

Odmienione studio po raz pierwszy zostało zaprezentowane szerszemu gronu 27 września br., podczas kobiecego spotkania z dobrym wzornictwem. W kameralnym gronie kilkunastu architektek toczyły się rozmowy o tym, co najważniejsze w designie. Tym razem tematem przewodnim wydarzenia był włoski producent stylowego oświetlenia z ponad 30-letnią tradycją - Catellani & Smith. O marce opowiedziała Anna Szocińska z DesignIt. Dyskusjom towarzyszył pokaz baristy Karola Przesmyckiego z Etno Café. Nad wydarzeniem czuwała Katarzyna Szoszew z wrocławskiego Studia Forma 96.

Studio Forma 96 od trzech dekad specjalizuje się w wyposażaniu i projektowaniu wnętrz mieszkalnych, rezydencji oraz apartamentów. Posiada trzy pracownie projektowe - w Warszawie, Poznaniu oraz Wrocławiu. W jego portfolio można znaleźć produkty takich marek, jak:  SieMatic, Poliform czy Flexform, Gervasoni, Rimadesio oraz Poltrona Frau.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ