Robert Majkut

Robert Majkut

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 15 marz 2019 12:03 (aktualizacja: 20 marz 2019 12:19)

Robert Majkut wśród prelegentów Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej

Design+eko=zrównoważona przyszłość. Dyskusję na ten temat poprowadzi w trakcie Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej znany designer Robert Majkut. Jak ekotrendy inspirują firmy z branży łazienek i kuchni? Zapraszamy na FBLiK 2019!

W trakcie Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej, które odbędzie się 2 kwietnia w Hotelu Sheraton w Warszawie, Robert Majkut poprowadzi dyskusję pt. "Design+eko=zrównoważona przyszłość" poświęconą ekotrendom w branży łazienek i kuchni.

Zachęcamy do rejestracji na wydarzenie TUTAJ.

Robert Majkut – wizjoner, designer, ekspert w projektowaniu dla biznesu, Dyrektor Generalny w firmie Robert Majkut Design – jednej z najbardziej cenionych firm branży kreatywnej w Polsce, współwłaściciel firmy, współtwórca marki i główny projektant cenionej na świecie marki Whaletone Ltd. Robert Majkut był wielokrotnie wyróżniany za swoją pracę przez środowiska branżowe i dziennikarskie m.in. w 2004 roku utytułowany przez British Council wyróżnieniem „Rising Star” i w 2007 nominowany do Elle Style Awards w kategorii „dobry design”, jedna z najbardziej kreatywnych osobowości w Polsce wg magazynu Brief, utytułowany polski designer, ekspert w prestiżowej grupie THINKTANK, laureat nagrody European Property Awards 2015–2016 oraz w 2016–2017, 2018-2019 wykładowca i felietonista.

Z wyróżnieniem ukończył liceum plastyczne na kierunku Form Użytkowych. Studiował architekturę na Politechnice Szczecińskiej, rysunek na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu i kulturoznawstwo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Od 1994 roku zawodowo związany z projektowaniem. Od 20 lat zarządza własną pracownią Robert Majkut Design i kieruje zespołem projektantów i architektów i realizuje projekty dla obiektów komercyjnych i wnętrz prywatnych, wymagających kompleksowej obsługi – obejmującej design miejsca, wzornictwo i elementy identyfikacji wizualnej. Roberta Majkut opracował własne metody przełożenia języka komunikacji wizerunkowej na język realnego biznesu, co stanowi wyjątkowe know-how pracowni Robert Majkut Design, funkcjonujące pod nazwą Standard Design’u Miejsca. Autorska metodologia i narzędzia poparte są wieloletnim doświadczeniem pracowni. Do klientów RMD należą takie marki jak Multikino, Open Finance, Noble Bank, Alior Bank, PKO Bank Polski, Time Trend, Boutique Moliera 2 dla Valentino i Salvatore Ferragamo, Wabu – Sushi & Japanese Tapas , Grupa Profbud, Orange Sky Golden Harvest, Kolosej, Kronverk Cinema, Imax Enka i Mori Cinema, Dr Irena Eris.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ