Spotkanie w showroomie Decoroom

Spotkanie w showroomie Decoroom

  • Autor: bm
  • 12 kwi 2019 09:05 (aktualizacja: 16 kwi 2019 14:21)

Rozmowy o kuchni idealnej. Spotkanie w showroomie Decoroom

Czy istnieje kuchnia idealna? Jakie trendy obecnie dominują i jak dopasować aranżację pomieszczenia do stylu życia i charakteru domowników? Wokół tematyki kuchennej koncentrowały się rozmowy podczas spotkania w showroomie Decoroom.

Było to już szóste z kolei spotkanie miłośników dobrego projektowania i designu, które odbyło się w showroomie Decoroom. Tym razem rozmowy koncentrowały się wokół tego, jak zachować równowagę pomiędzy estetyką i funkcjonalnością w kuchni. Na wydarzenie przybyło wielu młodych architektów oraz miłośników projektowania wnętrz.

Spotkanie rozpoczęły prezentacje Partnerów, którzy podzielili się z widownią nowinkami branżowymi w zakresie projektowania kuchni. Swoje materiały audiowizualne zaprezentowali Samsung, Barlinek, Porta, Tubądzin oraz marka Grohe. Po części teoretycznej rozpoczął się panel dyskusyjny, którego uczestnicy zastanawiali się nad tym, czy istnieje kuchnia idealna, jakie trendy obecnie dominują i jak dopasować aranżację pomieszczenia do charakteru domowników.

Po części oficjalnej na gości czekała aromatyczna kawa i finezyjne przekąski. Decoroom zadbało także o symboliczny urodzinowy „tort” w formie eleganckich deserów, które w ramach live cooking, powstawały na oczach uczestników spotkania. Serdeczne rozmowy w kuluarach płynnie przeszły w ostatni etap spotkania – warsztaty, podczas których młodzi architekci tworzyli projekty idealnych kuchni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ