Fot. Pianca

Fot. Pianca

  • Autor: bm
  • 17 lis 2016 11:07 (aktualizacja: 17 lis 2016 12:29)

Różne oblicza meblościanki - zobacz ofertę rynku!

Meblościanka to dziś bardzo "pojemne" pojęcie - obejmuje zarówno tradycyjne zestawy mebli składające się z różnego rodzaju modułów, jak i proste regały na książki czy meble przeznaczone głównie na sprzęt rtv. Pomysłów na ten funkcjonalny mebel może być wiele.

Niektóre z nich to królestwo książek, inne - są idealne do eksponowania ciekawych zbiorów, bibelotów, pamiątek z podróży, w jeszcze innych na centralnym miejscu znajduje się telewizor: wyeksponowany lub chowany za przesuwanym panelem. Wiele prezentowanych w naszej galerii meblościanek to zabudowy na całą ścianę, ale coraz częściej producenci proponują zestawy składające się zaledwie z kilku modułów, które tworzą na ścianie ciekawą kompozycję.

Meblościanka często daje możliwość indywidualnego kreowania zestawów, które użytkownicy dopasowują do rozmiarów i kształtów pomieszczenia, własnych potrzeb i upodobań estetycznych. Producenci - zarówno polskie firmy, jak i marki zagraniczne - dają zazwyczaj do dyspozycji klienta szeroką ofertę modułów - zamkniętych lub otwartych, różniących się między sobą kolorem frontów, kształtem, wielkością, czasem nawet materiałem, z którego zostały wykonane. Nie jest więc już niczym zaskakującym np. połączenie matu z wysokim połyskiem, płyty mdf ze szkłem lub metalem, bieli z odcieniami drewna czy szarości.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ