Total Design Management. Fot. Archiwum

Total Design Management. Fot. Archiwum

  • Autor: bm
  • 18 maj 2017 14:24 (aktualizacja: 23 maj 2017 11:31)

Ruszyła rekrutacja na studia Total Design Management

Roczne studia podyplomowe na kierunku Total Design Management realizowane są przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego wspólnie ze Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej. Rozpoczęły się już zapisy na III edycję studiów (2017/2018). Inauguracja i pierwszy zjazd studiów zaplanowane zostały na dni 18-19 listopada br.

Total Design Management to innowacyjny program zajęć, głównie warsztatowych, które doskonalą kompetencje studentów w obszarach kluczowych dla kreatywnego projektowania innowacyjnych oraz zrównoważonych produktów. Program stanowi platformę spotkania biznesu z designem. Nauczy twórczego wykorzystania wyobraźni w różnych dyscyplinach i przeobrażenia pomysłów w twórcze projekty, które mają szansę odnieść sukces rynkowy, opierając się na filozofii Design Thinking.

Program skierowany jest do ludzi o kreatywnym i innowacyjnym podejściu do życia, chcących poszerzyć horyzonty oraz rozwinąć swoją działalność i stać się bardziej efektywnymi oraz konkurencyjnymi na rynku. Jest adresowany dla dwóch oddzielnych grup wymagających wyprofilowanego Programu:

Design - projektantów, architektów, przedstawicieli studiów projektowych, programistów, grafików;

Biznes - ludzi biznesu: zajmujących się projektowaniem oraz zarządzaniem marką, produktem, dyrektorów, menedżerów a także właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ