Wystawa Top Design Award. Fot. Mariusz Golak

Wystawa Top Design Award. Fot. Mariusz Golak

  • Autor: mg
  • 17 lis 2016 10:21 (aktualizacja: 17 lis 2016 11:26)

Ruszyły zgłoszenia do "Top Design Award 2017"

Dziewiątej edycji "Arena Design" towarzyszy konkurs "Top Design Award". Produkty wyróżniające się pod względem wzornictwa, jakości wykonania oraz funkcjonalności można zgłaszać do 6 grudnia 2016 roku. Zwycięzców wyłoni jury, a najlepsze projekty tradycyjnie będzie można obejrzeć podczas specjalnej wystawy.

Konkurs "Top Design Award" jest jednym z najważniejszych elementów programu "Arena Design", której dziewiąta edycja odbędzie się w Poznaniu w dniach 14-17 marca 2017 roku. Jego celem jest promocja i upowszechnianie nowych rozwiązań wzorniczych oraz wskazanie potrzeby współpracy producenta i projektanta jako elementu budowania wysokiej pozycji na rynku międzynarodowym.

Podobnie jak w ubiegłym roku, do konkursu można zgłaszać produkty, wybierając spośród 16 różnych kategorii: przestrzeń domowa, kuchnia, łazienka, biuro, ogród, przestrzeń publiczna, oświetlenie, elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz, materiały i komponenty, elektronika użytkowa, gospodarstwo domowe, sport i turystyka, dziecko, motoryzacja i transport publiczny, nauka i medycyna oraz przemysł.

Cieszymy się, że w Polsce rośnie zapotrzebowanie na dobrze zaprojektowane produkty. Coraz częściej klienci wybierają te o ciekawej formie, które jednocześnie wyróżnia funkcjonalność i jakość zastosowanych materiałów. Producenci zdają sobie sprawę z obowiązujących trendów i dostosowują swoją ofertę do potrzeb rynkowych – wyjaśnia Małgorzata Czubak, dyrektor projektu "Arena Design".

Produkty do konkursu "Top Design Award" mogą zgłaszać zarówno producenci, jak i projektanci. Wszystkie projekty będą podlegały ocenie jury, w skład którego wejdą eksperci, projektanci, przedstawiciele mediów i instytucji związanych z architekturą i designem. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas "Arena Design".

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ