Siedziba firmy Oriflame. Fot. Noti

Siedziba firmy Oriflame. Fot. Noti

  • Autor: Beata Michalik
  • 01 gru 2014 12:32 (aktualizacja: 01 gru 2014 13:02)

Rynek kontraktowy - realizacje polskich producentów

Trudno mówić o trendach w branży, w której liczą się indywidualne rozwiązania. Rynek kontraktowy rządzi się swoimi prawami – a są nimi przede wszystkim: maksymalny komfort, rozwiązania na długie lata i aranżacje, które podkreślą klimat hotelu, restauracji czy miejsca pracy.

Mimo dążenia do rozwiązań dedykowanych konkretnym obiektom, można jednak dostrzec pewne kierunki, w których zmierzają projektanci. W przypadku obiektów noclegowych – hoteli, apartamentów, pensjonatów – są to proste formy, stonowane kolory, miękkie, tapicerowane wezgłowia łóżek. W restauracjach – widać dążenie do dopasowania wystroju wnętrza do charakteru kuchni w danym lokalu. W biurach i miejscach obsługi klientów przestrzeń coraz częściej aranżowana jest w stylu „udomowionym” - żywe kolory, miękkie sofy, niestandardowe rozwiązania dekoracyjne.

Prezentowane hotele, apartamenty, restauracje i wnętrza użyteczności publicznej zostały wyposażone przez polskie firmy, które już od lat funkcjonują na rynku kontraktowym. Mają w swoim portfolio wiele obiektów zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Zapraszamy do oglądania fotogalerii!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ