Fot. BoConcept

Fot. BoConcept

  • Autor: mg
  • 25 kwi 2017 15:08 (aktualizacja: 27 kwi 2017 10:06)

Sieć salonów BoConcept wprowadziła nową usługę

Firma BoConcept 24 kwietnia br. uruchomiła nową usługę polegającą na pomocy w przygotowaniu projektu wnętrza. Projektanci pracujący dla duńskiej marki nie tylko doradzą przy wyborze mebli, ale też przygotują aranżację poszczególnych pomieszczeń. Usługa w tej postaci jest dostępna do 31 maja br.

W ramach nowej usługi projektanci BoConcept przygotują projekt wnętrza. Nie tylko doradzą, jaka sofa, stół, krzesła czy bufet będą najlepiej pasować do danego pomieszczenia, ale też zaproponują odpowiednie rozwiązania funkcjonalne, kolorystykę, podpowiedzą też, jakie wybrać oświetlenie i dodatki dekoracyjne.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat nowej usługi zawiera specjalny regulamin. Można w nim przeczytać m.in. że usługa realizowana jest bezpłatnie w odległości do 50 km od salonu BoConcept, w którym została umówiona, a w przypadku większych odległości wprowadzana jest opłata. Poza tym przekazanie projektu wnętrza w formie drukowanej lub elektronicznej następuje po akceptacji klienta i złożeniu zamówienia na produkty BoConcept o wartości minimalnej 5.000 zł.

BoConcept jest siecią duńskich salonów oferujących wyposażenie wnętrz. Obecnie istnieje 250 punktów sprzedaży tej marki w 60 krajach na całym świecie. Pierwszy sklep duńskiej marki został otwarty w Paryżu w 1993. Wszystkie sklepy BoConcept mieszczą się w dużych miastach. Dodatkowo znajdują się w nich studia projektowe.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ