Stołek Verano, Mebin

Stołek Verano, Mebin

  • Autor: bm
  • 17 cze 2017 15:12

Stołki i pufy – wygoda i funkcjonalność w salonie i sypialni

Niewielki stołek, często tapicerowany i wyposażony w podręczny schowek jest funkcjonalnym meblem, który przydaje się w każdym mieszkaniu. Ciekawie zaprojektowany – może też być ozdobą wnętrza.

CZYTAJ TEŻ: Jak zwiększyć funkcjonalność mebli tapicerowanych?

Gdy nie są potrzebne, można je ukryć pod stolikami i ławami, bądź ustawić w dogodnym miejscu przy łóżku lub nocnej szafce. Funkcjonalne pufy i stołki są również doskonałym uzupełnieniem kolekcji meblowych, niezbędnym elementem zapewniającym komfort podczas spotkań w gronie najbliższych. Wykonane z najwyższej jakości materiałów — litego drewna, okleiny naturalnej, tkaniny obiciowej i skóry ekologicznej znakomicie dbają o naszą wygodę.

Elegancki charakter brył podkreślają też świetnie kontrastujące ze sobą barwy takie jak na przykład: czerń z orzechem amerykańskim lub palisandrem, lub czerń z dębem naturalnym. Pufy mogą występować w zestawach, tworząc ze stolikiem wspaniały estetyczny komplet do pokoju dziennego, stołki zaś są niezawodne przede wszystkim w sypialniach i w holach, gdzie pomagają nam w ubieraniu się lub poprawianiu urody przed lustrem. Niektóre pufy dzięki otwieranej górnej części spełniają także funkcję praktycznego schowka na rozmaite domowe gadżety.

W zależności od wystroju wnętrz możemy wybrać modele charakteryzujące się prostą, subtelną formą bądź też takie, które posiadają stylizowane wykończenia, a ich siedziska są tapicerowane tkaniną dekoracyjną. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ