Biuro firmy Ceetrus. Realizacja Studio Workplace Solutions

Biuro firmy Ceetrus. Realizacja Studio Workplace Solutions

  • Autor: bm
  • 08 maj 2019 16:39 (aktualizacja: 13 maj 2019 11:01)

Strefy otwarte i naturalne materiały – zobacz nową siedzibę firmy!

W warszawskim biurze firmy Ceetrus, zaprojektowanym przez studio Workplace Solutions, znajdziemy liczne strefy wspólne, dużo naturalnego drewna i roślin, meble dedykowane zróżnicowanym przestrzeniom do pracy, spotkań i chilloutu.

Design i projekt funkcjonalny inspirowane są stylem mid-century modern. To miejsce spotkań, które łączy przytulny klimat z biznesowym wizerunkiem. Architekci odpowiedzieli na różne potrzeby i aktywności pracowników, wdrażając założenia koncepcji Activity-Based Workplace - transparentność i różnorodność przestrzenną.

Biuro miało być niczym elegancki salon dla gości - miejsce, gdzie spotykamy się z przyjaciółmi, czasem prowadzimy poważne rozmowy, a czasem śmiejemy się. Wnętrze ma podkreślać biznesowy charakter i zarazem kreować przytulny klimat. Styl mid-century modern, który łączy obie cechy, stał się główną inspiracją. Design oparty jest o dużą ilość naturalnych elementów - żywych roślin i drewna. W myśl koncepcji Activity-Based Workplace, biuro odpowiada na różne aktywności pracowników. Strefy wspólne zajmują około 35% całej powierzchni. To nieformalne miejsca do pracy, różnej wielkości, półotwarte i zamknięte sale do spotkań, oraz strefy relaksu. Miejsca przeznaczone do pracy są transparentne i funkcjonalnie podzielone. Każdy open-space dedykowany danemu zespołowi sąsiaduje z dwoma salami spotkań i gabinetem do pracy w skupieniu. Recepcja dzieli przestrzeń i jest punktem spotkań pracowników i klientów. Można tam wypić kawę i poczekać na gości. Wokół niej zlokalizowane są cztery duże sale konferencyjne, w tym dwie połączone mobilną ścianą.

Sercem biura jest strefa coworkingowa połączona z jadalnią, kuchnią i barem. Tutaj odbywają się większe spotkania biznesowe oraz eventy dla pracowników.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ