SDR Gdańsk 2017

SDR Gdańsk 2017

  • Autor: SDR
  • 22 cze 2017 11:37 (aktualizacja: 22 cze 2017 11:43)

Studio Dobrych Rozwiązań w Gdańsku - fotorelacja

Za nami kolejne spotkanie w ramach Studia Dobrych Rozwiązań. Gdańsk przywitał i pożegnał nas nie tylko piękną pogodą. Dopisała również frekwencja. Liczne wykłady i prezentacje cieszyły się dużym zainteresowaniem lokalnych architektów i projektantów. Podobnie jak stoiska naszych partnerów.

Najnowsze trendy w wyposażaniu wnętrz, ciekawe prezentacje i wykłady, liczne stoiska, interesujący goście. To wszystko towarzyszyło spotkaniu Studia Dobrych Rozwiązań, które obyło się 20 czerwca w Gdańsku.

Spotkanie rozpoczęła prezentacja Partnera Głównego, firmy Ceramika Paradyż. Maria Majewska i Piotr Stępniak opowiadali o swoich wrażeniach z międzynarodowych targów oraz prezentowali najnowsze kolekcje. Mówili także dlaczego ich zdaniem duże trendy przestają mieć znaczenie na rzecz mikrotrendów.

Dariusz Jędrzejczak z firmy Mochnik przedstawił ofertę oraz możliwości zastosowania szkła Colorimo. Agnieszka Golub opowiadała o najnowszych rozwiązaniach w segmencie luster marki Ruke. Ofertę wyposażenia łazienek sieci salonów Elements przedstawiła natomiast Monika Niewolska.

Szymon Tomecki zaprezentował nowoczesne rozwiązania z betonu architektonicznego marki Modern Line. Magdalena Stankiewicz z firmy OBO Bettreman opowiadała o profesjonalnych systemach podłogowych tej marki. Możliwości oprogramowania dla architektów Palette CAD zaprezentował Damian Gawron.

Komfortowe rozwiązania w zakresie kabin prysznicowych Radaway przedstawił Maciej Dunowski. Reprezentujący firmę Jung Robert Darski zaprezentował ofertę oraz możliwości zastosowania włączników tej marki. Marcin Wojciechowski z firmy SFA Poland mówił o tym w jaki sposób zastosowanie pomporozdrabniaczy ułatwia projektowanie i adaptację kuchni i łazienek. Nowy wymiar projektowania z oprogramowaniem CAD Decor Pro zaprezentowała Anna Spalony.

Gościem specjalnym spotkania w Gdańsku był dr hab. Jan Sikora, który w swoim wykładzie mówił o tym, czym jest dziś wartościowa architektura.

Uczestnicy spotkania mogli również porozmawiać z przedstawicielami firm oraz bliżej poznać ofertą na stoiskach Partnerów Studia Dobrych Rozwiązań: Colorimo, Ruke, Pergo, Elements, Modern Line, OBO Bettermann, PaletteCAD, Radaway, JUNG, SFA Poland, CAD Projekt K&A oraz Fibaro.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ