SDR Olsztyn 2018

SDR Olsztyn 2018

  • Autor: SDR
  • 15 marz 2018 10:46

Studio Dobrych Rozwiązań w Olsztynie - już za nami

Zakończyło się spotkanie w ramach Studia Dobrych Rozwiązań. W programie znalazły się wykłady, prezentacje oraz spotkanie z gośćmi specjalnymi - architektami Katarzyną i Grzegorzem Dżus z renomowanej pracowni Dżus Architekci.

Podczas tej edycji Studia Dobrych Rozwiązań opowiedzieliśmy o:

- nowościach i trendach, które rządzą projektowaniem wnętrz,

- produktach przydatnych w aranżacji wnętrz,

- rozwiązaniach użytecznych w pracy projektowej,

Uzupełnieniem prezentacji nowości i trendów były profesjonalne wykłady ekspertów, którzy podpowiedzieli, jak kreować markę architekta wnętrz w social media oraz jak efektywnie współpracować z mediami.

Gościem specjalnym spotkania był Grzegorz Dżus, architekt, autor wielu wybitnych projektów z zakresu architektury. Wśród jego najważniejszych projektów są m.in: adaptacja Przedzamcza Zamku Biskupów Warmińskich na Hotel Krasicki, adaptacja budynku XIX wiecznego Arsenału Olsztyn, Centrum Wystawiennicze Stara Kotłownia Uniwersytet Warmińsko Mazurski Olsztyn, rewitalizacja Zespołu XIX w. Koszar Artylerii Olsztyn, przebudowa i adaptacja XVIII wiecznego hospicjum dla konwertytów Braniewo, całoroczne Centrum Sportowo-rekreacyjne nad jeziorem Krzywym, Zamkowe Młyny/ Browar Warmia Olsztyn, remont Dziedzińca Honorowego, tarasu i elewacji Pałacu Belweder w Warszawie, przebudowa i rewaloryzacja Zespołu Ogrodowego oraz elewacji Pałacu Prezydenckiego w Warszawie, Hotel „Przystań” w Olsztynie, remont i przebudowa Podominikańskiego Zespołu Klasztornego w Sejnach na „Muzeum Kresów Rzeczypospolitej Obojga Narodów”. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ