Studio Prostych Form - otwarcie showroomu w Warszawie

Studio Prostych Form - otwarcie showroomu w Warszawie

  • Autor: bm
  • 22 lis 2017 14:00 (aktualizacja: 22 lis 2017 14:10)

Studio Prostych Form otworzyło nowy salon w Warszawie

15 listopada 2017 r. w starej Fabryce Koronek przy ul. Burakowskiej 5/7 w Warszawie, Studio Prostych Form - producent luksusowych zabudów i wysokiej klasy mebli na zamówienie - otworzyło swój drugi salon. Ma on powierzchnię około 100 m2, a jego wnętrze zostało zaaranżowane w atrakcyjny sposób.

Nowy salon o powierzchni blisko 100 m2, to przede wszystkim autorska zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem takich marek, jak Miele, Fulgor, Bora czy Villeroy&Boch.

"Prezentujemy tu głównie kuchnie – chociaż nie jest to nasza jedyna działalność, ale to od nich 18 lat temu wszystko się zaczęło" – podkreśla Dariusz Pijanowski – współwłaściciel Studio Prostych Form. – Chcieliśmy pokazać jak najwięcej naszych możliwości oraz najnowsze trendy wnętrzarskie. Ekspozycja wpisuje się w modne style: industrialny, klasyczny, a także minimalistyczny, czyli bardzo prosty, jak samo Studio Prostych Form."

W showroomie przy Burakowskiej 5/7 pojawiają się najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz designerskie smaczki. Stal w połączeniu z fornirem dębowym, cała gama wykończeń, perfekcyjnie wykonane meble o wielu zastosowaniach... Do zabudowy wykorzystano naturalne materiały, takie jak szczotkowany obłóg dębowy, który doskonale wpisuje się w estetykę Studio Prostych Form.

Podczas uroczystego otwarcia drugiego showroomu Studio Prostych Form pojawili się znani architekci, projektanci oraz designerzy i przedstawiciele mediów wnętrzarskich, a także partnerzy biznesowi firmy. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ