Fot. Raumplus

Fot. Raumplus

  • Autor: bm
  • 22 lut 2017 14:17 (aktualizacja: 23 lut 2017 13:16)

Systemy do przechowywania w biurach i mieszkaniach

Specjalnie skonfigurowane szafy i regały pozwolą perfekcyjnie zorganizować dokumenty i akcesoria zarówno w biurze, jak i w domowym gabinecie. Możliwość zamówienia rozwiązań na wymiar sprawia, że użytkownik ma niemal nieograniczone możliwości zaaranżowania wnętrza.

Zabudowa szaf lub regałów zamontowana może zostać nawet w trudnych miejscach jak skosy, wnęki lub narożniki pomieszczeń. Systemy szaf, na przykład te oferowane przez firmę Raumplus umożliwiają tworzenie różnych konfiguracji z kilku modeli drzwi oraz regałów. W biurach liczy się efektywne wykorzystanie każdego centymetra przestrzeni oraz ergonomiczność. Dlatego najlepiej sprawdzają się drzwi przesuwne wyposażone w system jezdny dolny lub górny.

"Do przestrzeni biurowej polecamy regały Legno i Ecoline wykonane z solidnych płyt i wykańczane nowej generacji laminatami, które są odporne na zarysowania i uszkodzenia. Jako wypełnienie skrzydła najlepiej sprawdza się szkło barwione w jasnym kolorze, które optyczne powiększa przestrzeń, nie zabiera światła i jest łatwe w utrzymaniu. Niekiedy jako wypełnienie stosuje się połączenia kilku kolorów szkła lub różnych faktur materiałów. Szybkie odnalezienie dokumentów ułatwiają też transparentne wstawki na wysokości jednej lub kilku półek" - mówi Aneta Świderska, projektantka w firmie Raumplus.

Jako wypełnienie skrzydła zastosować można również tkaniny znanej marki Kvadrat. Duński producent słynie z najwyższej jakości tkanin obiciowych. Projektują je czołowi światowi designerzy m.in. Alfredo Häberli, Patricia Urquiola, Ronan i Erwan Bouroullec.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ