Drzwi S1200LED, regał Ecoline, Raumplus

Drzwi S1200LED, regał Ecoline, Raumplus

  • Autor: bm
  • 10 lip 2017 11:00 (aktualizacja: 11 lip 2017 14:13)

Szafa w skandynawskim stylu – propozycje producentów

Styl skandynawski już od kilku sezonów jest popularny wśród Polaków urządzających wnętrza swoich domów. Jasne drewno i dodatki, oszczędnie stosowane dekoracje, proste formy mebli i innych elementów – taki klimat pasuje nie tylko do salonu, ale również do sypialni lub przedpokoju.

W pomieszczeniach tych jednym z najważniejszych elementów często jest szafa, przeważnie wyposażona w system drzwi przesuwnych. Zaprojektowanie i skonstruowanie szafy, która nie będzie przytłaczała pomieszczenia i pomimo dużych rozmiarów będzie wyglądała lekko, nie jest zadaniem niemożliwym do wykonania. Spójrzmy na pomysł firmy Raumplus, która proponuje, aby wykończyć szafę w laminacie idealnie odwzorowującym kolor i rysunek jasnych gatunków drewna.

Nasi klienci lubią jasne i naturalne odcienie drewna. Niestety forniry są zbyt delikatne, aby stosować je na powierzchniach regałów. Zamiast nich używane są wysokiej klasy laminaty, które idealnie naśladują naturalne materiały, a jednocześnie są bardzo wytrzymałe. Sporą popularnością cieszą się płyty imitujące dąb bielony lub naturalny" - mówi Agnieszka Tymińska, Prezes Zarządu Raumplus Polska.

Do zamknięcia szafy zastosować można najnowsze drzwi na zawiasach RPS. Natomiast w niewielkich pomieszczeniach, gdzie nie ma miejsca na tradycyjnie otwierane drzwi, należy wybrać system przesuwny. Raumplus proponuje kilka różnych ich rodzajów, które różnią się szerokością aluminiowej ramy i uchwytami. Widoczna na zdjęciach szafa wyposażona jest w drzwi S1200LED, wprowadzone do oferty w 2016 roku. W modelu natężenie i barwa światła zmieniane jest dowolnie przez użytkownika. W ten sposób można je dostosować do własnego rytmu dnia np. ciepłe żółte światło o zachodzie słońca spowalnia biorytm i pomaga odpocząć. Wygodne sterowanie światłem odbywa się za pomocą pilota.

Zapraszamy do oglądania minigalerii zdjęć, pokazujących szafy w stylu skandynawskim!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ