Salon ekspozycyjny Peka - otwarcie

Salon ekspozycyjny Peka - otwarcie

  • Autor: bm
  • 30 maj 2017 08:16 (aktualizacja: 31 maj 2017 09:04)

Szkolenie z firmą Peka i blogerką Dagmarą Jakubczak

Skąd biorą się trendy we wnętrzarstwie i co jest w tym sezonie najmodniejsze? Opowie o tym Dagmara Jakubczak, stylistka i projektantka wnętrz, wykładowca designu, autorka bloga FORelements.pl i kanału Akademia Dagmary na Youtube. Spotkania z cyklu "Trendy od kuchni" odbędą się w dniach 1 i 19 czerwca.

Spotkania branżowe z cyklu "Trendy od kuchni", organizowane przez firmę Peka, dedykowane są architektom, projektantom wnętrz oraz producentom mebli. 

Oprócz wysłuchania prelekcji Dagmary Jakubczak, goście będą także mieli okazję zapoznać się z najnowszym katalogiem, który współdziała z mobilną aplikacją Peka Apps oraz nowościami w systemach przechowywania. W otoczeniu wyeksponowanych systemów marek Peka-Metall AG, Kesseböhmer, Hawa, Wesco, Agoform i Schüco można będzie także dotknąć, sprawdzić działanie i dopytać o szczegóły techniczne oferowanych rozwiązań. Spotkania rozpoczną się 1 czerwca 2017 r. o godz. 13.00 w showroomie firmy Peka w Warszawie (CH Panorama, Al. Witosa 31, lok. 11) oraz 19 czerwca o godz. 12.00 w salonie firmowym Peka w Swarzędzu (Jasin, ul. Wrzesińska 183).

Wstęp wolny. Na spotkania można zapisać się drogą mailową: marketing@peka.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ