Tak było na Forum Dobrego Designu 2019! Zobacz wideorelację

Tak było na Forum Dobrego Designu 2019! Zobacz wideorelację

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 12 gru 2019 14:01

Tak było na Forum Dobrego Designu 2019! Zobacz wideorelację

Forum Dobrego Designu 2019, pod hasłem „Design, który zbliża“, odbyło się 5 grudnia 2019 r., w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia podsumowania wideo naszego wydarzenia!

5 grudnia na Forum Dobrego Designu 2019 spotkali się architekci, projektanci i designerzy, przedstawiciele branży wyposażenia i aranżacji wnętrz, eksperci i analitycy rynku, dziennikarze i promotorzy designu. Forum Dobrego Designu 2019 zainaugurowały wystąpienia gości specjalnych: Laxmi Nazabal i Lucasa Abajo, designerów, założycieli pracowni Muka Design Lab, Yoanna Jacquona, designera i założyciela +Artefact oraz ikony polskiej mody, Macieja Zienia, projektanta, właściciela Atelier Maciej Zień.

Nie zabrakło również debat o społecznym i ekologicznym wymiarze designu, ewolucji wzornictwa oraz trendach w urządzaniu wnętrz. Obok paneli dyskusyjnych, przeprowadzono warsztaty dla projektantów wnętrz dotyczące m.in.: ochrony marki oraz projektowania 3.0.

Wydarzeniem towarzyszącym był finał konkursu Dobry Design 2020, który wyróżnia najciekawsze projekty z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. Finalistów wyłoniło jury, w skład którego weszło 150 osób zawodowo projektujących wnętrza oraz internauci.

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z Forum Dobrego Designu 2019. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ