Nowa siedziba Everspace

Nowa siedziba Everspace

  • Autor: bm
  • 11 lut 2019 12:25 (aktualizacja: 13 lut 2019 08:42)

Tak wygląda nowa siedziba specjalistów od aranżacji biur!

Otwartość, komfort, łatwość komunikacji – to główne założenia, które wzięto pod uwagę przy urządzaniu nowej siedziby Everspace – firmy specjalizującej się w projektowaniu i wyposażaniu przestrzeni biurowych.

Nasze biuro jest otwarte i pozwala na szybką i łatwą komunikację. Wykorzystaliśmy rozwiązania, które oferują nasi partnerzy, dzięki czemu dobrze znamy specyfikę i funkcje oferowanych produktów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobry projekt nie jest wyjściową wizji architekta, lecz polega na współpracy i komunikacji, dlatego słuchamy siebie nawzajem, wchodzimy w interakcje z klientami i jesteśmy otwarci na ich pomysły. Suma tych czynników pozwala nam personalizować miejsca pracy według potrzeb użytkowników. Nowa przestrzeń Everspace jest dopasowana do rytmu pracy i wewnętrznego życia firmy. – mówi Dariusz Wicher, prezes Everspace.

Salon przy Przeworskiej 2 w Warszawie wypełniają ikony designu oraz nowoczesne wzornictwo o prostych, surowych formach. Minimalistyczny styl mebli pozwala na zabawę kształtem i kolorem oraz precyzyjne dopasowanie wyposażenia do rodzaju wnętrza. Ścianki i panele akustyczne zapewniają komfort w czasie pracy, oddzielając od siebie stanowiska i tworząc strefę prywatną, ale jednocześnie nie przeszkadzają w nawiązywaniu relacji. Gabinet prezesa z miejscem do spotkań łączy elegancję z funkcjonalnością, natomiast sala konferencyjna i pozostała przestrzeń biura, przełamują oficjalny charakter wnętrz luzem i wygodą. Całość dopełniają kwiaty, drewniana podłoga i wykładziny dywanowe.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ