Targi Rzeczy Ładnych. Fot. Archiwum

Targi Rzeczy Ładnych. Fot. Archiwum

  • Autor: bm
  • 31 marz 2017 09:43 (aktualizacja: 31 marz 2017 09:50)

Targi Rzeczy Ładnych - wiosenna odsłona już wkrótce

22 i 23 kwietnia w Ethosie, nowo otwartym budynku biurowym firmy Kulczyk Silver Properties przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie odbędzie się wiosenna edycja Targów Rzeczy Ładnych. Zaprezentuje się około 150 wystawców, a imprezie towarzyszyć będzie otwarcie wystawy: „Miasto i las”.

Duży wybór mebli - oryginalnych stołów, lamp, mebli retro i akcesoriów niezbędnych do urządzenia modnego wnętrza, strefa z ceramiką i porcelaną, strefa Print z wybitnymi polskimi (i nie tylko) rysownikami, plakacistami i ilustratorami to znaki rozpoznawcze Targów Rzeczy Ładnych.

Najlepsze polskie manufaktury, uznane marki i debiutanci przywiozą swoje najnowsze produkty i zaproponują odwiedzającym w promocyjnych cenach. Na rodziców czekać będzie strefa z pięknymi zabawkami i książkami dla dzieci. Dla dorosłych organizatorzy przygotowali strefę wellness z naturalnymi kosmetykami i markami, których nie można znaleźć w sieciowych sklepach.

Wydarzeniem specjalnym tej edycji Targów Rzeczy Ładnych będzie wystawa „Miasto i las”, łącząca w zaskakujący sposób design z ekologią. Kuratorką wystawy jest Ewa Solarz, dziennikarka, autorka książek dla dzieci, współzałożycielka Wilka Otwartego Klastra Designu - organizatora wystawy.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ