Sypialnia dziecka-Annie Sloan

Sypialnia dziecka-Annie Sloan

  • Autor: ut
  • 12 marz 2020 09:36

Trendy: pokój małego artysty

„Wprowadzaj maluchy w świat kolorów dzięki drobnym projektom plastycznym – od malowania starych puszek, poprzez personalizowanie gotowych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego jak sztalugi czy mobilne wózeczki z sieciówki ” – zachęca Annie Sloan.

Niech Twoje dziecko uwolni swojego wewnętrznego artystę dzięki Chalk Paint ™ Annie Sloan. „Wprowadzaj maluchy w świat kolorów dzięki drobnym projektom plastycznym – od malowania starych puszek, poprzez personalizowanie gotowych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego jak sztalugi czy mobilne wózeczki z sieciówki ” – zachęca Annie Sloan. „Chalk Paint ™ to najłatwiejsze narzędzie do metamorfoz. Zabawa farbami może być miłym weekendowym zajęciem, w którym mogą ci pomóc nawet najmniejsze dłonie. Zużyj resztki Chalk Paint ™ z poprzednich projektów i pozwól maluchom eksperymentować z paletą kolorów. Niech szaleją, łącząc barwy i wcielając w życie swoje pomysły, to przecież ich żywioł i ich przestrzeń!” – zachęca Annie. „Możesz też, z udziałem dzieci, stworzyć mural wypełniony ulubionymi wzorami i motywami swoich pociech – ściana pełna kolorów i wzorów będzie inspirować opowieści na dobranoc przez wiele lat”, zapewnia Annie.

Na zdjęciach mural namalowany przez Lucy Tiffney przy użyciu nowej farby Chalk Paint ™ w kolorze Athenian Black i odcieni z palety farb Chalk Paint ™. Wózek i sztaluga w Chalk Paint ™ w kolorze Antibes Green, deski podłogowe w Pure White, krzesła w Giverny, Barcelona Orange i Florence. Cena: 30 pln / 120 ml i 145 pln / 1L.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ