Kolekcja Vigo firmy Cersanit. Fot. Cersanit

Kolekcja Vigo firmy Cersanit. Fot. Cersanit

  • Autor: mg
  • 26 sty 2017 11:35

Trendy w meblach łazienkowych w 2017 roku

Polacy wciąż do łazienek wybierać będą ponadczasowe białe meble, które opierają się zmieniającym się trendom, dając przy tym wnętrzu poczucie lekkości i świeżości. Częściej decydują się także na fronty błyszczące, które są idealnym wyborem zarówno dla tradycjonalistów, jak i zwolenników stylu nowoczesnego.

Białe meble łazienkowe mają jeszcze jeden atut - powiększają optycznie niewielkie łazienki, co jest ważnym argumentem w przypadku większości polskich łazienek.

Choć widoczna dziś jest moda na minimalizm, promująca chłodne i proste stylizacje, to w polskich łazienkach w 2017 roku nie zabraknie miejsca na meble w wykończeniu imitującym drewno. Do odważniejszych aranżacji będziemy wybierać kolor – zawsze modną czerwień, ponadczasowe szarości, aż po czerń.

Nowoczesna łazienka ma być przede wszystkim funkcjonalna. Dlatego będziemy wybierać meble, które ułatwią i uprzyjemnią korzystanie z łazienki. System cichego domykania, otwierania przez naciśnięcie czy ułatwiający wieszanie to już powszechne ułatwienia. Coraz powszechniejszym trendem są systemy ułatwiające przechowywanie – przegródki w szufladach, miejsce na mop i wiadro w słupku czy relingi na ręcznik. Także wanny mogą być funkcjonalne dzięki obudowie meblowej, w której można schować kosmetyki i podręczne akcesoria. Ciekawostką są także lustra z wbudowanym oświetleniem LED oraz systemem wysuwania. 

Nasze propozycje wpisują się w najnowsze, wnętrzarskie trendy – zarówno w kwestii designu, jak i zastosowanych technologii. Łazienka jutra to przede wszystkim wnętrze funkcjonalne. Natomiast w kwestii ich wyglądu to w 2017 roku będziemy stawiać na proste, ponadczasowe zestawienia i minimalizm dodatków. Dobrze zaaranżowane wnętrze sprawi, że łazienka stanie się miejscem, w którym szybko odnajdziemy się rano, a wieczorem zrelaksujemy się po całym dniu. I najważniejsze – zastosowane technologie pozwolą nam zaoszczędzić tak cenny czas na sprzątanie - mówi Monika Serwa, product manager marki Cersanit.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ