Fot. BoConcept

Fot. BoConcept

  • Autor: bm
  • 27 kwi 2018 13:02 (aktualizacja: 30 kwi 2018 13:07)

Trendy w meblarstwie: białe meble w roli głównej

Białe meble wciąż cieszą się dużą popularnością wśród polskich klientów, a w swojej ofercie ma je większość producentów. Biel wygląda dobrze we wnętrzu, niezależnie od stylu, w jakim zostało ono zaaranżowane.

Biel jest uniwersalna, szlachetna, zawsze w trendach. Optycznie powiększa pomieszczenia. Trend na biel zagościł w naszych wnętrzach kilka lat temu i nadal ma się dobrze. Biel jest często wybierana jako wiodący kolor podczas urządzania mieszkań w Skandynawii ze względu na niewielką ilość światła. W Polsce również rzadko mamy okazję cieszyć się promieniami słońca przez cały dzień, dlatego biel na stałe zagościła również w naszych wnętrzach. Jak sprawić, by pomieszczenie utrzymane w bieli nie było przewidywalne i pozbawione charakteru? Warto posłuchać eksperta z firmy BoConcept.

Białe wnętrza wcale nie muszą być zachowawcze i nudne. Ściany w tym kolorze optycznie powiększają przestrzeń, są także idealnym tłem dla akcesoriów i mebli, które chcemy wyeksponować. Najważniejszym aspektem takich aranżacji jest postawienie na nowoczesny, wyrazisty design, który wnosi do surowych pomieszczeń nową jakość i przykuwa spojrzenia” – radzi Kamil Maślanka z BoConcept Warszawa.

W białym wnętrzu to wyposażenie wysuwa się na pierwszy plan. Powinno więc przykuwać spojrzenia intrygującym kształtem, kolorem bądź fakturą i nadać przestrzeni wyjątkowy charakter. W towarzystwie szlachetnej bieli, świetnie prezentuje się np. fotel „Imola”. To prawdziwa ikona designu – elegancka i komfortowa zarazem. Z kolei wielbicielom nowoczesnych rozwiązań z pewnością przypadnie do gustu komplet stolików „Cartagena”. Lekki, designerski i funkcjonalny, stanie się mocnym akcentem, który ożywi utrzymany w bieli salon.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ