Meblościanka na całą ścianę. Fot. Poliform/Studio Forma 96

Meblościanka na całą ścianę. Fot. Poliform/Studio Forma 96

  • Autor: bm
  • 04 gru 2018 11:27 (aktualizacja: 18 gru 2018 09:03)

Trendy w meblarstwie: regały i meblościanki idealne do nowoczesnego wnętrza

Rosnąca popularność mebli  modułowych i personalizowanych rozwiązań "szytych na miarę" wnętrz i użytkowników sprawiła, że zwykła meblościanka stała się jednym z najbardziej pożądanych mebli we współczesnych mieszkaniach.

Praktyczna i pojemna, a we współczesnej wersji - także atrakcyjnie wizualnie meblościanka to rozwiązanie lubiane szczególnie przez tych klientów, którzy szukają mebli do przechowywania, ale jednocześnie eksponowania przedmiotów. 

Wnętrza mieszkalne coraz częściej są aranżowane jako przestrzeń wielofunkcyjna - salon połączony jest z kuchnią a nierzadko również z domowym biurem. Takie pomieszczenie wymaga odpowiedniej zabudowy meblowej, która połączy różne zadania. Ta sama meblościanka może być miejscem przechowywania dokumentów i książek, a po zasunięciu tej części frontem, odsłoni strefę relaksu - telewizor, sprzęt audio i półki z płytami. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej zabudowie meblowej, każde wnętrze - za sprawą jednego ruchu dłoni przesuwającej front - dopasuje się do aktualnych potrzeb domowników. Meblościanki w nowoczesnym wydaniu są atrakcyjne wizualnie, funkcjonalne i co najważniejsze - elastycznie dopasowują się do potrzeb swoich użytkowników. To zasługa ich modułowej budowy i możliwości modyfikacji bryły mebla, który można kształtować w dowolny sposób - zamykając i otwierając poszczególne strefy za pomocą wygodnych frontów przesuwnych. 

Meblościanki mogą być różnej wielkości. Począwszy od obszernych systemów regałowych na całą ścianę, dedykowanych dużym przestrzeniom - aż po niewielkie układy kilku modułów, które doskonale sprawdzają się w małych, blokowych wnętrzach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ