Stół Nature, Vox

Stół Nature, Vox

  • Autor: bm
  • 05 cze 2017 08:22

Trzy produkty Vox wyróżnione prestiżową nagrodą

Stół "Nature" zaprojektowany przez studio Tabanda, krzesła "U&D", stworzone przy współpracy Katedry Meblarstwa Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, drzwi "Smart" autorstwa Ewy Śliwińskiej. Te trzy produkty z oferty firmy Vox zostały nagrodzone w prestiżowym plebiscycie dla ciekawych projektów.

Must have to prestiżowy plebiscyt, którego celem jest wyróżnianie najlepszych polskich projektów. W tym roku Rada Ekspertów z Łódź Design Festival przyjrzała się 350 zgłoszonym produktom i wybrała najlepsze. Oto produkty Vox, które zostały wybrane:

Stół "Nature" powstał z zamiłowania do naturalnych materiałów i z przekonania, że każda przestrzeń może być mądrze i pięknie wykorzystana. Projekt: Tabanda

Krzesło "U&D". Projekt powstał w oparciu o ekspertyzy dotyczące ergonomii siedzisk, przygotowane przez Katedrę Meblarstwa Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Wielogodzinne pozostawanie w pozycji siedzącej na zwykłym krześle, niedostosowanym do warunków fizycznych użytkownika może prowadzić do poważnych urazów kręgosłupa. W odpowiedzi na ten problem, krzesło U & D wyposażone zostało w możliwość swobodnej regulacji wysokości siedziska i oparcia, pozwalając użytkownikowi na dopasowanie krzesła do potrzeb wynikających z indywidualnych biologicznych uwarunkowań ciała.

Drzwi "Smart". Jak mówi sama projektantka: "To funkcjonalny design inspirowany codziennymi sprawami". Smart są pierwszymi na rynku drzwiami, umożliwiającymi całkowitą personalizację. Projektantka: Ewa Śliwińska

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ