Nagrodzone wyróżnieniem iF Design Award produkty to stół z elektryczną regulacją wysokości VANK_move, który wychodzi naprzeciw potrzebom naszych czasów:  zapotrzebowaniu na miejsca pracy typu „sit/stand”, czyste formy i szlachetny, ekologiczny materiał.  Fot. Vank

Nagrodzone wyróżnieniem iF Design Award produkty to stół z elektryczną regulacją wysokości VANK_move, który wychodzi naprzeciw potrzebom naszych czasów: zapotrzebowaniu na miejsca pracy typu „sit/stand”, czyste formy i szlachetny, ekologiczny materiał. Fot. Vank

  • Autor: Biznesmeblowy.pl/RZ
  • 28 sty 2016 12:35 (aktualizacja: 29 sty 2016 07:58)

Vank z dwiema nagrodami IF Design Award 2016

Vank to nowa polska marka meblowa, która odnosi sukcesy na międzynarodowych rynkach. Jednym z nich są nagrody iF Design Award dla dwóch produktów. Pierwszy z nich to stół biurowy z elektryczną regulacją wysokości "Vank_move". Druga zaś to biurowy parawan akustyczny "Vank_wall".

iF Design Award to jeden z najbardziej liczących się na świecie konkursów designu. Dzięki ponad 60 letniej historii produkty uhonorowane tą nagrodą są uznawane na całym świecie za symbol doskonałości projektowej. Co roku w konkursie bierze udział kilka tysięcy firm z całego świata.

W tej edycji wyróżnione produkty zostały wybrane spośród 5295 zgłoszeń z 53 krajów. Nagrody są przyznawane w kilkunastu kategoriach, a docenione rozwiązania wyróżniają się innowacyjnością techniczną na najwyższym poziomie.

- Nagrody iF Design Award dla naszych dwóch projektów to potwierdzenie, że wprowadzając w zeszłym roku polską markę Vank wybraliśmy właściwą drogę. 58-osobowe, międzynarodowe jury doceniło sygnowane nią, technicznie dopracowane produkty, które dowodzą tego, że mamy w Polsce szerokie zaplecze produkcyjne i dobrze wykształconą kadrę inżynierską. Za sukcesem produktów Vank nie stoi jeden projektant, ale zespół architektów i inżynierów. Marką Vank zwracamy uwagę na zapomniany w Polsce wymiar design. Przypominamy, że obok designu zaradnego, rzemieślniczego czy społecznie zaangażowanego istnieje też design przemysłowy – mówi Anna Vonhausen, architekt i pomysłodawczyni nowej marki Vank.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ