Wnętrze zaaranżowane z użyciem żywej zieleni. Fot. Vox

Wnętrze zaaranżowane z użyciem żywej zieleni. Fot. Vox

  • Autor: mg
  • 01 sie 2018 11:39 (aktualizacja: 06 sie 2018 11:01)

Vox kontynuuje swoją kampanię "Porozmawiajmy o wnętrzu"

Firma Vox kontynuuje zapoczątkowaną w zeszłym roku kampanię „Porozmawiajmy o wnętrzu”. W nowej odsłonie nie pyta jednak o ulubione style wnętrzarskie, a koncentruje się na tym, jak żyjemy i co jest dla nas najważniejsze.

Ludzkim postawom i preferencjom Vox przyporządkował inspiracyjne style życia. Pierwszy z nich określił mianem Ekosystemu. W ramach akcji „Porozmawiajmy o wnętrzu” chce w nas zaszczepić miłość do roślin i pokazać, jak pozytywne i ponadczasowe są wnętrza z akcentem żywej zieleni.

Żywe rośliny uzupełnią we wnętrzu poduszki, pościel i dodatki we wzory bujnej zieleni: liści bananowca, palmy i tropikalnych kwiatów. Naturalnym uzupełnieniem tych motywów będą proste, nieprzytłaczające formą meble.

W ramach akcji „Porozmawiajmy o wnętrzu” w wybranych salonach można też spotkać się ze specjalistami od zieleni w domu. Podczas warsztatów uczestnicy poznają podstawy opieki nad roślinami, rozmawiają o sposobach podlewania i nawożenia, sadzą kwiaty do doniczek, które później zabierają ze sobą do domu. Na kanałach społecznościowych marki pojawiają się porady, jak stworzyć wnętrza pełne roślin, które nas wyrażają i pozwalają poczuć swobodę.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ