Fot. BoConcept

Fot. BoConcept

  • Autor: bm
  • 22 lut 2019 12:12

W kręgu hygge i skandynawskich inspiracji

Jak stworzyć w mieszkaniu przytulny azyl w skandynawskim stylu? Wybierając proste w formie meble, klimatyczne dodatki, ergonomię i funkcjonalność.

Nie od dziś wiadomo, że Duńczycy to jeden z najszczęśliwszych narodów świata. Dlaczego? Jak nikt inny potrafią cieszyć się z małych przyjemności i doceniać to, co dzieje się tu i teraz, niezależnie od okoliczności. Jak radzą sobie z niesprzyjającą, zimową aurą? Recepta jest prosta – dobra książka, kubek ulubionej herbaty i otoczenie się pięknymi przedmiotami w stylu hygge. Oto inspiracje od BoConcept, które pozwolą stworzyć przytulny azyl w iście skandynawskim stylu.

Inwestycja w domową bibliotekę stanowi doskonały sposób na walkę z zimową chandrą. Powiększając nasze prywatne zbiory, nie można zapomnieć o odpowiednim miejscu do ich przechowywania. Designerskie i ergonomiczne regały na książki w swojej ofercie posiada duńska marka BoConcept Warszawa. Niepowtarzalny klimat pomieszczeniom nadadzą akcesoria w odcieniach ciepłych brązów, złota czy te ozdabiane roślinnymi motywami.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ