Łóżko Flores firmy Wajnert Meble po metamorfozie sypialni Urszuli Michalak. Fot. Interiors Design Blog

Łóżko Flores firmy Wajnert Meble po metamorfozie sypialni Urszuli Michalak. Fot. Interiors Design Blog

  • Autor: mg
  • 19 cze 2017 08:32 (aktualizacja: 19 cze 2017 13:47)

Wajnert Meble współpracuje ze znaną blogerką

Firma Wajnert Meble nawiązała współpracę z Urszulą Michalak, popularną blogerką wnętrzarską. Pierwszym efektem tej współpracy jest stylową metamorfoza sypialni z łóżkiem "Flores" w roli głównej. Inspirowany stylem glamour mebel nadał wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Zobacz, kto znalazł się w finale konkursu "Young Design"!

Urszula Michalak to założycielka bloga o tematyce wnętrzarskiej interiorsdesignblog.com i wielka pasjonatka designu. Jest przy tym autorką wielu stylowych metamorfoz. Przez ostatnie cztery lata przeszła drogę od upodobania do jasnych, prostych, monochromatycznych wnętrz z elementami rustykalnymi do wystroju bogatego, tętniącego kolorem i obfitującego w dekoracje oraz sztukę. To co się stało z moim gustem, to prawdziwe estetyczne szaleństwo! Po tych wszystkich latach poszukiwań wreszcie odkryłam styl, który silnie łączy się z moimi emocjami i w którym wyrażam prawdziwą siebie. Głęboką przemianę przeszedł już mój salon, teraz przyszedł czas na sypialnię – mówiła przed metamorfozą Urszula Michalak.

Stan wyjściowy sypialni Urszuli Michalak był mocno ascetyczny, nawiązujący stylistycznie do wzorów skandynawskich. Na początku blogerka poszukiwała jeszcze sposobu na łagodne przełamanie tego minimalizmu, jednak szybko okazało się, że bez rewolucji się nie obejdzie. W swoich aranżacyjnych poszukiwaniach umieściła nad łóżkiem ozdobne panele w kolorze szarym, niebieskim i granatowym, chcąc dodać wnętrzu jakościowego ciężaru. A jednak zbyt duży kontrast pomiędzy nową ozdobą a pozostałymi elementami wystroju sprawił, że całość robiła wrażenie niespójnej, a w dodatku mało przyjaznej. 

W ofercie firmy Wajnert Meble blogerka odnalazła łóżko, które zainspirowało ją do zmian w swojej sypialni. Ciągłe podróże na międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz sprawiły, że zakochałam się w klasyce i amerykańskim bogactwie kolorów i wzorów. Marzyłam o nowoczesnych barwach i klasycznych formach w swojej sypialni. W końcu mój wybór padł na przygaszone zielenie, które tworzą piękną i niebanalną scenografię dla wysublimowanego, dworskiego zagłówka łóżka "Flores" w kolorze zbliżonym do fuksji. Dzięki temu udało mi się stworzyć klimat mojego ulubionego stylu, który można nazwać amerykańskim glamourem epoki świetności Holywood – podsumowała metamorfozę Ula.

Łóżko "Flores" inspirowane jest stylem glamour. Pięknie wyprofilowane oparcie wykończone zostało ozdobną metalową aplikacją, która współgra ze stylowo rozegranym pikowaniem. 

 

s

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ