Fot. Grupa Nowy Styl/Everspace

Fot. Grupa Nowy Styl/Everspace

  • Autor: bm
  • 14 maj 2019 12:12 (aktualizacja: 15 maj 2019 10:22)

Wiosenne przemeblowanie, czyli jak odświeżyć biurowe przestrzenie?

Wiosenne miesiące to dobry moment, aby pomyśleć o odświeżeniu aranżacji wnętrz – także tych biurowych. Efektem będzie nie tylko nowy wizerunek miejsca pracy, ale też przypływ energii i kreatywności, motywacja do działania.

Dlaczego odpowiednia aranżacja miejsca pracy jest taka ważna? Zazwyczaj poświęcamy jej kilkadziesiąt godzin tygodniowo, dlatego aranżacja przeznaczonego do niej miejsca może mieć istotny wpływ na nasze samopoczucie. Ważne są kolory, wygodne meble, dodatki, np. rośliny i oczywiście dopasowanie stylu wnętrza do charakteru pracy – mówi Dariusz Wicher, dyrektor zarządzający Everspace.

I takie właśnie propozycje znajdziecie w naszej fotogalerii – a wśród nich przede wszystkim prozdrowotne – b o pobudzające mięśnie do naturalnej aktywności – siedziska: krzesła i fotele. Kolorowe mobilne ścianki i budki do indywidualnych spotkań, które pozwalają na odizolowanie się od reszty pomieszczenia i pozostałych pracowników oraz skupienie na rozmowie, kreatywnym myśleniu lub po prostu... chwili odpoczynku. Siedziska w kształcie kul albo miękkich kostek i innych nietypowych form, które tworzą "wyspy": wypoczynku i chilloutu w biurze. Biurka, przy których można siedzieć lub stać w zależności od upodobań i aktualnej kondycji fizycznej - słowem dla każdego coś innowacyjnego i ułatwiającego wykonywanie codziennych obowiązków. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ