Realizacja Clue Studio

Realizacja Clue Studio

  • Autor: bm
  • 23 kwi 2019 08:00 (aktualizacja: 23 kwi 2019 12:03)

Wyjątkowy apartament z meblami w stylu glamour

Tutaj wzrok przyciąga przede wszystkim zapraszająca do relaksu sofa "Provocateur". Model wyróżnia się asymetrycznym kształtem, a łagodne linie i zaokrąglenia nadają mu kobiecy charakter. Podobnie miękkie formy mają obszerne, wygodne fotele "Giardino" w duchu lat 50...

Złota 44 to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Polsce. Na 46 piętrze znajduje się apartament, którego aranżacja to rezultat współpracy Clue Studio oraz marek Samsung i Steinway. Apartament, z którego rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na Pałac Kultury, wypełniają meble i dodatki z Clue Studio – jedynego monobrandowego salonu Eichholtz w Polsce. Wnętrze utrzymane jest w duchu nowoczesnej klasyki z domieszką glamour, stylach charakterystycznych dla marki Eichholtz.

Przestronny salon otwarty na kuchnię tworzy reprezentacyjną przestrzeń. Tutaj wzrok przyciąga przede wszystkim zapraszająca do relaksu sofa "Provocateur". Model wyróżnia się swoim asymetrycznym kształtem, a łagodne linie i zaokrąglenia nadają mu kobiecego charakteru. Podobnie miękkie formy mają obszerne, wygodne fotele "Giardino" w duchu lat 50. Chłodny, morski kolor aksamitnych tapicerek ożywiają we wnętrzu elementy w kolorze złota. Ten jednoznacznie kojarzący się z przepychem kolor ma także stolik kawowy "Asscher" o kształcie przypominającym brylant. Złote wykończenia znajdziemy również w eleganckim barku, w dających nastrojowe oświetlenie lampach i w dekoracjach.

Luksusowe wyposażenie dopełniają przełomowe technologie. Wieczorny seans filmowy na sofie Eichholtz nie będzie różnił się od tego w kinie dzięki mierzącemu aż 143 cale ekranowi. The Wall marki Samsung to pierwsze na świecie urządzenie tego typu, którego wielkość można zindywidualizować. Jakość obrazu jest tak dobra, iż koreański producent nie podaje rozdzielczości w swoich oficjalnych materiałach. Dodatkowo, krystalicznie czysty dźwięk popłynie z systemu audio słynnej firmy Steinway.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ