Yassen Hristov współpracuje z najlepszymi pracowniami architektonicznymi i projektantami wnętrz w kraju. Fot. Yassen Hristov

Yassen Hristov współpracuje z najlepszymi pracowniami architektonicznymi i projektantami wnętrz w kraju. Fot. Yassen Hristov

  • Autor: bm
  • 14 wrz 2018 14:45

Yassen Hristov - fotograf wnętrz - wystąpi na SDR w Warszawie

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce fotografów wnętrz i architektury, Yassen Hristov będzie prelegentem spotkania Studia Dobrych Rozwiązań w Warszawie. Zapraszamy 26 września do Centrum Zielna (ul. Zielna 37, sale Warszawa i Berlin)!

Yassen Hristov współpracuje z najlepszymi pracowniami architektonicznymi i projektantami wnętrz w kraju. Jego sesje publikowane są na łamach najlepszych tytułów prasy wnętrzarskiej. Yassen Hristov jest również właścicielem Hompics - pierwszej w Polsce agencji fotograficznej, zajmującej się fotografią wnętrz i architektury. Hompics zrzesza najlepszych polskich fotografów.

Podczas spotkania w Warszawie Yassen Hristov opowie o tajnikach profesjonalnej fotografii wnętrz, a także o zasadach i kulisach współpracy architekta i fotografa. Osoby zainteresowane współpracą będą też mieć okazję do bezpośredniej rozmowy z fotografem na stoisku agencji Hompics, czynnym przez cały czas trwania Studia Dobrych Rozwiązań.

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY:

Centrum Zielna (sale Warszawa i Berlin), ul. Zielna 37, Warszawa

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY:

26 września, od godz. 9.00, początek spotkania godz. 9.30

ZOBACZ PROGRAM!

ZAREJESTRUJ SIĘ!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ