Laureaci konkursu Meble Plus - Produkt 2018 podczas uroczystej gali na 4 Design Days. Fot. PTWP

Laureaci konkursu Meble Plus - Produkt 2018 podczas uroczystej gali na 4 Design Days. Fot. PTWP

  • Autor: mg
  • 18 sty 2019 14:33 (aktualizacja: 22 sty 2019 09:15)

Zapraszamy na Galę "Meble Plus - Produkt 2019"!

Pierwszego dnia 4 Design Days (24 stycznia br.) o godzinie 19 odbędzie się uroczysta gala, podczas której ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu "Meble Plus - Produkt 2019". Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Gala wręczenia statuetek laureatom konkursu "Meble Plus - Produkt 2019" będzie jednym z najważniejszych wydarzeń pierwszego dnia 4 Design Days. Nagrody zostaną przyznane już po raz 17. Uroczystość poprowadzi znany dziennikarz telewizyjny - Maciej Orłoś.

„Meble Plus – Produkt Roku” to najstarszy konkurs dedykowany branży meblarskiej. Każdego roku profesjonalni jurorzy, wśród których znajdują się eksperci od wielu lat działający w branży meblarskiej i profesjonalnie zajmujący się aranżacją wnętrz, wybierają najlepsze produkty dostępne na polskim rynku. Ważną częścią konkursu jest też wybór „Człowieka i Firmy Roku”. W ten sposób honorowane są zarówno najbardziej wyraziste i znaczące dla branży osobowości, jak i firmy, które od lat wiodą prym w branży, realizują odważne pomysły i nieustannie inwestują w rozwój.

W tym roku nagrody "Meble Plus - Produkt Roku" zostaną przyznane w 14 kategoriach (akcesoria meblowe, elementy i półfabrykaty meblowe, fotele i krzesła, materiały do uszlachetniania płyt, materiały tapicerskie, meble do gabinetu i biura, meble do jadalni, meble do kuchni, meble do łazienki, meble do przestrzeni publicznej, meble do sypialni i garderoby, meble dziecięce i młodzieżowe, meble skrzyniowe do salonu, meble tapicerowane do salonu). Poznamy również laureatów głosowania internautów, którzy oddawali głosy za pośrednictwem portalu Biznesmeblowy.pl, a także wybór redakcji czasopisma "Meble Plus".

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ