Najnowsze biuro Acer w Polsce. Fot. Bit Creative Barnaby Grzeleckiego

Najnowsze biuro Acer w Polsce. Fot. Bit Creative Barnaby Grzeleckiego

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 15 cze 2018 10:13 (aktualizacja: 18 cze 2018 14:40)

Zieleń, drewno i elementy industrialne w nowoczesnym biurze

Nowoczesny design z elementami wykończenia nawiązującymi do kolorów identyfikacji wizualnej marki - to najważniejsze założenie, które przyjęli projektanci warszawskiej siedziby firmy Acer.

W butikowym biurowcu Ocean Plaza na warszawskim Mokotowie mieści się najnowsze biuro giganta komputerowego z Tajwanu. Biuro dla firmy Acer zaprojektowała pracownia Bit Creative Barnaby Grzeleckiego. Za realizację projektu odpowiadał Forbis Group.

Architekci postawili na meble nowoczesne, dopasowane do zaprojektowanej przestrzeni. W projekcie znalazło się miejsce dla takich materiałów jak mech czy bambus. Postawiono na zieleń, drewno plus elementy industrialne w postaci betonu. 

Biuro zostało zaprojektowane zgodnie z potrzebami pracowników firmy Acer. Gości wita mini-strefa wejściowa, która stanowi również showroom. Przy wejściu zaprojektowane zostały sale konferencyjne a obok nich kuchnia zarówno do obsługi części konferencyjnej, jak i biurowej. W dalszej części mamy zlokalizowany open space i strefę wypoczynku. Cześć pracownicza została zaprojektowana w taki sposób, aby cały zespół mógł pracować razem. W centralnej części open space znajduje się tablica do pisania dzięki czemu pracownicy mają możliwość wymiany informacji.

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ