AstraZeneca - realizacja Massive Design. Fot Szymon Polański

AstraZeneca - realizacja Massive Design. Fot Szymon Polański

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 sie 2018 12:09 (aktualizacja: 23 sie 2018 10:54)

Zobacz jak może wyglądać wnętrze biura - inne niż wszystkie!

Wielofunkcyjna przestrzeń łączy wszystkie kondygnacje tak przestrzennie, jak i funkcjonalnie. Wyposażona została w modułowe mobilne meble, które w łatwy sposób można przestawiać i łączyć w niemal dowolnych konfiguracjach.

Firma AstraZeneca postawiła na rozbudowę warszawskiego biura. Oprócz stworzenia miejsc pracy dla kolejnych 500 osób, inwestorowi zależało na wykreowaniu prawdziwego serca biura – przestrzeni innej niż dotychczasowe, prawdziwego centrum społeczności AstraZeneca. Inwestor powierzył projekt pracowni Massive Design.

W 2015 roku AstraZeneca podjęła decyzję o przeprowadzce do nowego biura zaprojektowanego zgodnie z koncepcją Activity Based Workplace (ABW). Pomimo początkowych obaw o przyjęcie nowego modelu przez pracowników – biuro zaprojektowane przez Massive Design okazało się strzałem w dziesiątkę.

(...)

Pomysłem architektów z Massive Design na takie miejsce było stworzenie prawdziwej Agory, nawiązującej do starożytnych greckich placów – miejsc wymiany myśli, poglądów oraz doświadczeń. Jest to wielofunkcyjna przestrzeń, która łączy wszystkie kondygnacje tak przestrzennie, jak i funkcjonalnie. Było to wyzwanie nie tylko dla developera, ale również dla organizacji pracy biura, które musiało być etapami wyłączane z użytkowania, by umożliwić połączenie schodami cztery kondygnacje.

CZYTAJ WIĘCEJ: Propertydesign.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ