Apartament Nicea

Apartament Nicea

  • Autor: bm
  • 04 marz 2019 10:28 (aktualizacja: 06 marz 2019 11:34)

Zobacz, jak umeblowano pokazowe apartamenty w Warszawie!

Łóżka z tapicerowanymi zagłówkami, żywe, ciepłe kolory, lekkie formy krzeseł i foteli, kuchenne zabudowy w bieli – takie meble znalazły się z pokazowych apartamentach przy ul Złotej w Warszawie.

26 lutego odbyło się spotkanie pokazowe w apartamentach No.44 przy ul. Złotej 44, które dotyczyło nowych wnętrz apartamentów, zaprojektowanych przez cenioną architektkę Alinę Badora. Wnętrza zwracają uwagę przede wszystkim kolorami, które wprowadzają energetyczną atmosferę. Przytulność apartamentów podkreślają wykorzystane tkaniny, w tym miękkie, pluszowe obicia mebli tapicerowanych i wezgłowi łóżek. Apartamenty są jednocześnie przytulne i urządzone z nowoczesną prostotą, bez nadmiaru elementów dekoracyjnych i zbędnych detali. Apartamenty zostały urządzone w trzech wersjach kolorystycznych: siena, burgund i nicea.

Goście oprowadzeni zostali po nowo umeblowanych apartamentach przez samą architektkę, która szczegółowo przedstawiła swoją wizję. Wydarzenie zakończono poczęstunkiem i degustacją win z Centrum Wina - cenionego partnera marki No.44 w ramach Prestige Clubu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ