Radisson Blu Hotel & Residences, Zakopane

Radisson Blu Hotel & Residences, Zakopane

  • Autor: bm
  • 10 cze 2019 21:14 (aktualizacja: 12 cze 2019 13:31)

Zobacz jak urządzono wnętrza górskiego hotelu w skandynawskim stylu!

Przestronne pokoje i apartamenty nowego hotelu sieci Radisson Blu w Zakopanem zostały zaprojektowane w duchu stylu skandynawskiego z zachowaniem elementów kultury góralskiej. Proste formy mebli, stonowane kolory, drewno, efektownie podświetlony bar – wszystko to tworzy wysmakowaną, ale jednocześnie przytulną całość.

Wszystkie pokoje i apartamenty są nowocześnie wyposażone, a kojące wnętrza sprawią, że goście poczują się jak w domu. Z okien można będzie podziwiać widok na malownicze szczyty
i panoramę Tatr. Hotel oferuje pokoje typu standard, premium, a także pokoje dla rodzin typu family i apartamenty. Do dyspozycji jest także apartament prezydencki o powierzchni 155 m², w którym znajdują się trzy sypialnie, każda z prywatną łazienką, w pełni wyposażony aneks kuchenny, sala kinowa, loggia i przytulny salon. Drugą część budynku stanowi segment rezydencji z 68 apartamentami, który zostanie otwarty w ciągu kilku miesięcy.

Radisson Blu Hotel & Residences, Zakopane posiada także siedem w pełni wyposażonych i łatwych do przearanżowania sal konferencyjnych, w których można stworzyć przestrzeń na profesjonalną konferencję, uroczystą kolację lub nawet wesele w zimowej stolicy Polski.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ