Fot. Mat. prasowe

Fot. Mat. prasowe

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 16 maj 2019 10:17 (aktualizacja: 18 maj 2019 19:27)

Zobacz, jak urządzono wnętrza hotelu sieci Arche w Warszawie!

Nowo otwarty Arche Hotel Geologiczna w Warszawie został urządzony w nowoczesnym stylu. Chłodna surowość wnętrza, odcienie szarości i bieli, obecność betonu i drewna zostały przełamane elementami złota i granatu.

Kolejna inwestycja z kolekcji Arche zadziwia interesującymi i funkcjonalnie zaprojektowanymi wnętrzami. Hotel urządzony jest w nowoczesnym stylu, którego surowa baza z mnóstwem szarości betonu, bieli i drewna została przełamana elementami złota i granatu. W najnowszym hotelu znajduje się 80 pokoi, w tym apartamentów posiadających aneksy kuchenne, umożliwiających samodzielne przygotowanie posiłków, które są ułatwieniem podczas dłuższych pobytów. Arche Hotel Geologiczna zlokalizowany jest w biznesowej części stolicy przy Al. Krakowskiej, blisko lotniska Chopina, co również jest zaletą dla osób podróżujących.

Arche Hotel Geologiczna powstał dla osób, które lubią i chcą czuć się komfortowo będąc z dala od domu. Geologiczna jest już 12. hotelem w naszej kolekcji Arche, jednak jest on zupełnie inny od pozostałych, dlatego traktujemy nasze obiekty jako unikatową kolekcję. Każdy z nich ma swoją własną historię oraz niepowtarzalny styl. Oferujemy również zaplecze biznesowe, z kilkoma w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi oraz miejsce na relaks, w którym znaleźć można oldschoolowe automaty do gier, piłkarzyki czy szeroki wybór gier planszowych. Piękne nowoczesne pokoje i apartamenty, smakowite jedzenie oraz relaksująca atmosfera są tym, co przyciąga naszych gości – mówi Małgorzata Gipsiak, dyrektor Arche Hotel Geologiczna.

CZYTAJ WIĘCEJ NA: Propertydesign.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ