Meble Flexform w alpejskim hotelu. Design: Jean-Marc Mouchet. Fot. Studio Erick Saillet

Meble Flexform w alpejskim hotelu. Design: Jean-Marc Mouchet. Fot. Studio Erick Saillet

  • Autor: bm
  • 27 lut 2019 14:32 (aktualizacja: 27 lut 2019 14:37)

Zobacz meble marki Flexform w luksusowym alpejskim hotelu!

Rozkładane sofy, fotele i leżanki z najnowszych kolekcji włoskiej marki Flexform stały się częścią wyposażenia wysokiej klasy hotelu w popularnym ośrodku narciarskim we francuskich Alpach.

Hotel Les Grandes Alpes oferuje luksusowe apartamenty i pokoje, jest z pewnością jednym z najbardziej prestiżowych hoteli we francuskich Alpach. Wnętrza zaprojektował Jean-Marc Mouchet, który preferuje stosowanie naturalnych materiałów, takich jak drewno i kamień, umiejętnie zestawionych i połączonych z urokliwymi detalami.

Luksusowe apartamenty i apartamenty noszą nazwę kamieni szlachetnych. Znalazły się w nich meble z kolekcji włoskiej marki Flexform. W szmaragdowym salonie widoczna jest sofa "Grandemare" i szezlongi, w połączeniu z fotelami "Guscioalto", obite miękką ciemnobrązową skórą, a także stolik kawowy "Fly". W innym apartamencie stworzono kameralny i przytulny salon, wyposażony w rozkładaną sofę "Winny" i fotele "Dragonfly" (te ostatnie z kolekcji Flexform Mood), a także leżankę "Relax" wybraną do sypialni Jade. W apartamencie Jade znalazł się duży narożnikowy układ siedzeń "Groundpiece" z fotelami "Thomas".

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ