Fot. BoConcept

Fot. BoConcept

  • Autor: bm
  • 11 gru 2017 08:10 (aktualizacja: 13 gru 2017 10:44)

Zobacz projekty Renee Hougaard Arde dla marki BoConcept!

Nieustannie dąży do przekraczania kolejnych granic w używanych materiałach, technologii i procesu produkcji. Inspirują go najnowsze trendy, ludzkie potrzeby, nowoczesna technologia i nowinki ze świata architektury. Projektant René Hougaard Arde od wielu lat związany jest z marką BoConcept.

René Hougaard ARDE jest autorem wielu projektów mebli z kolekcji duńskiej firmy: biurka Cupertino (BoConcept Design Icon), krzeseł Florence, London i Oslo, stołu konferencyjnego Torino oraz nowoczesnego fotela wypoczynkowego Harvard.

René Hougaard, obecnie pracujący pod nazwą ARDE uzyskał tytuł magistra architektury i projektowania mebli w Aarhus School of Architecture w 2003 roku. Od tego czasu nabywa doświadczenia jako freelancer i pracuje dla wiodącej na świecie firmy wzorniczej Designit A/S oraz innych firm meblarskich. Od 2004 roku René Hougaard ARDE tworzył markę dnmark, która w 2008 roku została kupiona przez fundusz inwestycyjny Erhvervsinvest.

Od 2010 roku przez prawie pięć lat pracował jako kierownik ds. Kolekcji dla BoConcept A/S, firmy o globalnym zasięgu, która obecnie posiada ponad 300 sklepów w 65 krajach. René Hougaard ARDE był odpowiedzialny za ponad połowę kolekcji mebli. W 2014 Arde zdecydował się skupić na swoim własnym studiu projektowym i pracy dla wielu znaczących firm, w tym również marki BoConcept.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ